Jedziemy do Lasowic

Zapraszam serdecznie na jutrzejsze spotkanie na godz. 15.00 do pobliskich Lasowic, gdzie zmierzymy się z tamtejszym zespołem Iskry. Już raz w tym sezonie graliśmy z tą drużyną i udało nam się ją pokonać. Zwycięstwo osiągnęliśmy w Pucharze Polski. Sobotni mecz nie będzie jednak w żadnym wypadku podobny do spotkania pucharowego. Drużyna Iskry walczy w każdym ze spotkań o cenne punkty, można się spodziewać, że i teraz zostawi na boisku zdrowie aby wygrać w tym meczu.

Nasza drużyna tydzień temu przegrała pierwszy raz w tym sezonie w lidze z zespołem z Żyglina. Mecz w naszym wykonaniu nie był zły, jednak drużyna przyjezdnych popełniła w nim mniej błędów i odniosła zwycięstwo. Szkoda straconych punktów, bo doskonale wszyscy kibice wiedzą, że niespodziewanie pewny kandydat do awansu drużyna Dramy Zbrosławice też straciła punkty, w zremisowanym meczu z KS Piekarami. Cóż liga jest bardzo ciekawa i nieprzewidywalna. My jednak skupmy się na najbliższym spotkaniu. Skład powoli się stabilizuje. Do szesnastki meczowej wracają Krzysiek Maruszewski, Jasiu Motyka. Niestety nie zobaczymy już w tej rundzie jak wspominałem wcześniej Marcina Swata. Gramy jednak swoje. Dobrze nam idzie w tym sezonie. Walczymy dalej, w każdym meczu o każdy punkt. Zapraszamy więc wszystkich naszych kibiców na to spotkanie. Bądźcie z nami.