Przygotowania czas zacząć

Jak zapowiadaliśmy wcześniej nasza drużyna 17 stycznia o godz. 11.00 na Jordanie rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej. Po krótkim przywitaniu zawodników przez naszego trenera zawodnicy rozpoczęli trening, którym najprzyjemniejszym momentem była gierka. Ze względu na bardzo dużą frekwencję meczyk mógł odbyć się z wykorzystaniem całego boiska. Drużyny zostały podzielone wagowo. W pierwszej (do 68kg) kapitanem został Kuba Bartyzel, drugą (68kg plus) do zwycięstwa poprowadził Wojtek Mazur. Mecz zakończył się zwycięstwem tych drugich 5:4 a bramki strzelali, dla pokonanych Robert Srebro, Piotrek Paruzel oraz Marcin Swat i Oliver Stawicki, dla zwycięzców zaś Seba Świerc, Karol Ziob, trener, Robert Mizerski oraz Krzysiek Sobel. Ogólnie wrażenia jak najbardziej pozytywne. Gierka przyniosła zawodnikom wiele radości, ale należy zaznaczy, że nikt nogi nie odstawiał. W przyszłym tygodniu spotykamy się w poniedziałek na Jordanie o 17.30, w czwartek na Orliku w Tarnowskich Górach o 17.30 i w sobotę na stadionie Gwarka Tarnowskie Góry o godz. 11.00, gdzie będą przeprowadzone testy wydolnościowe.