Zaproszenie na mecz i nie tylko

W najbliższą sobotę zagramy w Boruszowicach o godz. 17.00 z myślę jednym z kandydatów do awansu zespołem Orła Nakło Śląskie. Zespół z Nakła przed długie lata grał w lidze okręgowej. Jedną
z ciekawostek jest fakt, że w Starostwie Powiatowym Tarnowskie Góry to właśnie ten zespół najdłużej przebywał w okręgówce, wyprzedzając pod tym względem nawet Gwarek Tarnowskie Góry, który spędził jeden sezon w klasie A.

Drużyna z Nakła budowana na nowo jest niesamowicie silna kadrowo. W składzie można znaleźć kilku zawodników ogranych w okręgówce i IV lidze. Zapowiada się więc naprawdę dobry mecz.

Nasza drużyna cały czas osłabiona kadrowo. Felek, Bartek, Kamil Olszewski, który nabawił się urazu w Piekarach a nawet Michał Kabaciński, tych zawodników nie zobaczymy w sobotę na meczu. Do składu po naprawdę ciężkiej kontuzji wrócił Paweł Czierpka. Mam nadzieję, że już wkrótce pzostali dołączą do naszego teamu. W meczu z Nakłem być może nie jesteśmy faworytem, jednak powalczymy o pełną pulę. Gramy na naszym boisku, przed fantastyczną publicznością, więc tanio skóry nie sprzedamy.

Na rundę jesienną przygotowaliśmy nowy plakat zachęcający kibiców na przybycie na mecz. Na zdjęciu można zobaczyć Janusza Barańskiego. To nie przypadek. Janusz jest doskonałym piłkarzem, czego kolejny przykład dał choćby w ostatnim spotkaniu w Piekarach, gdzie zaliczył dwie asysty i bramkę. Poza tym, grając w takich klubach jak Gwarek Tarnowskie Góry czy ŁKS Łagiewniki nabrał doświadczenia, które zaowocowało właściwie od razu, kiedy przyszedł do naszego klubu. Z nami jest już chyba siódmy rok i jak sam mówi nie zamierza zmieniać barw, chyba że zadzwoni telefon
z Manchesteru United, bo wtedy głupio będzie odmówić.

Kibiców w sobotę, czekają pewne utrudnienia, za które już teraz przepraszamy. Związane jest to z tym, że nie dokończone będzie jeszcze nowe ogrodzenie od strony ul. Obrońców Pokoju. Prosimy o wyrozumiałość. Na boisku pojawiły się już nowe ławeczki, wygrodzenie oraz wiaty dla zawodników, zobaczycie zresztą sami jak to wygląda.

Zapraszamy więc, wszystkich naszych kibiców i sympatyków na to spotkanie. Wsparcie, szczególnie w tym meczu będzie niezbędne. Sportowych emocji nie zabraknie. Bądźcie z nami!