Gramy w środę

Nietypowo, bo w środę o godzinie 17.00 zagramy u siebie w Boruszowcu z Nitronem Krupski Młyn. Przed nami na pewno kolejny, ciekawy i bardzo trudny mecz. Po sobotniej porażce z Strzybnicą nic nie byłoby lepszego niż wygrana z najbliższym rywalem. Na pewno stać nas na to, jednak łatwo nie będzie. Drużyna z Krupskiego Młyna gra od dawna solidny futbol i naprawdę nie łatwo z nią wygrać. Taktykę w swoich meczach mają zawsze podobną. Czekają na błąd rywala i wyprowadzają bardzo groźne kontrataki. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy się zmobilizują i zagrają o wiele, wiele lepiej niż na Strzybnicy. Pomimo środowego terminu nikt z zawodników nie zgłaszał swojej nieobecności. Do pełni formy po urlopowych wojażach wraca Michał Kabaciński, nikt nie narzeka na poważniejsze urazy.

Zapraszamy na to spotkanie wszystkich naszych kibiców i sympatyków. To będzie kolejny emocjonujący mecz. Bądźcie z nami!!!