Ważna zmiana w sprawie najbliższego meczu!

Ze względu na zawody strażackie powiatowe, na które bardzo mocno zapraszam naszych mieszkańców, niestety musieliśmy zmienić gospodarza meczu. Tak więc najbliższy mecz rozegramy w sobotę w Bobrownikach Śląskich o godzinie 17.00. To będzie mecz pełen emocji i dobrej piłki. Podobnie jak Kozłowa Góra Bobrowniki Śląskie po raz kolejny będą liczącym się kandydatem do awansu do ligi okręgowej. I choć w ostatniej kolejce przegrały wysoko 3 do 0 z Sokołem Orzech z pewnością teraz łatwo nie będzie. W naszej drużynie niestety po ostatnim meczu jest trochę urazów, najpoważniej wygląda kontuzja Patryka Małaczyńskiego, ale na drobne urazy również narzeka Felek Gruszczyński, Paweł Czierpka oraz Marek Musiał. Mecz z Kozłową Góra był naprawdę bardzo ciężki, trudny fizycznie. Punkt na Kozłowej należy szanować. Do Bobrownik Śląskich jedziemy w bojowych nastrojach, ale żeby wygrać należy zagrać na 100% umiejętności i ambicji.

Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców do Bobrownik Śląskich na sobotę – bądźcie z nami!