Czarni, a w tygodniu Gwarek

W najbliższą sobotę nasza drużyna zagra kolejne spotkanie. Tym razem na wyjeździe w Suchej Górze zmierzy się z tamtejszą drużyną Czarnych. Mecz nie będzie spacerkiem, ponieważ drużyna ta gra niezłą piłkę i potrafi powalczyć z najlepszymi, jak chociażby ostatnie spotkanie z Andą gdzie Czarni zremisowali 1 do 1 a byli drużyną znacznie lepszą. Czeka nas ciężka przeprawa i o punkty będzie trudno, ale gra naszej drużyny i powolna stabilizacja składu napawa optymizmem. Dlatego czując respekt przed rywalem, jedziemy jednak po 3 punkty. Do kibicowania zapraszam naprawdę wszystkich chętnych bądźcie z nami na tym meczu.

Już teraz zapraszam również wszystkich fanów na wtorkowy półfinał Pucharu Polski, gdzie zmierzymy się 6 października w Boruszowicach o godz. 15.45 z zespołem 4 ligowego Gwarka Tarnowskie Góry. Mecz początkowo miał się odbyć 30 września, jednak Gwarek Tarnowskie Góry przełożył spotkanie, sugerując się regulaminem rozgrywek, który zabrania rozgrywania meczów w środku tygodnia przez kolejne dwa tygodnie pod rząd. Za perturbacje z tym związane przepraszamy naszych kibiców, jednak są one niezależne od nas.

Ciężki tydzień przed naszą drużyną, jednak musimy dać radę. Mamy w miarę szeroką a na pewno wyrównaną kadrę, do składu wracają kontuzjowani zawodnicy (za wyjątkiem Marcina Swata), w drużynie panuje dobra atmosfera, więc nic tylko walczyć.