Sobota i środa - dwa kolejne mecze u siebie

W najbliższą sobotę gramy kolejne spotkanie. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie Rozbark Bytom, któremu może w tym sezonie nie wiedzie się najlepiej. Jednak Rozbark to Rozbark zawsze to bardzo silna drużyna i wygrać z nią jest trudno. Skład w naszej ekipie powoli powoli wraca do normy. Choć dalej kontuzjowany jest Marcin Swat i Krzysiu Sobel to jednak do gry wraca Krzysiek Maruszewski. Mecz zapowiada się ciekawie, a to między innymi z powodu tego, że to właśnie w czwarto ligowym Rozbarku grali niegdyś Wojtek Małaczyński i Marek Kempa a także nasz były trener Janusz Łukczak, który zapowiedział swoją obecność na meczu. Bądźcie na tym spotkaniu drodzy kibice, bo warto, bo będą emocje, fajna gra. Zapraszam więc na godz. 16.00 do Boruszowic. A już teraz zapraszam na półfinał Pucharu Polski na środę 30 września, gdzie w Boruszowicach zmierzymy się z tarnogórskim Gwarkiem. Będzie bardzo ciężko, ale gdyby tak zagrać w finale z Radzionkowem……to naprawdę jak finał Ligi Mistrzów. Przed nami jednak sobotnie spotkanie i mobilizujmy się właśnie na nie. Zapraszam na sobotę.