Walczymy 2

Nasza drużyna ma za sobą kolejny tydzień ciężkich treningów. Sala gimnastyczna, boisko na Jordanie czy park w Tarnowskich Górach (nie mylić z Parkową) to nic dziwnego dla naszych zawodników. Oprócz tego w ostatnim tygodniu nasz zespół rozegrał mecze kontrole. W sobotę uczestniczył w mini turnieju gdzie pierwszy mecz z bardzo wymagającym rywalem jakim była Sparta Katowice nasi zawodnicy zagrali na bezbramkowy remis. A w drugim pojedynku ulegli Błękitnym Sarnów 0 do 2. Mini turniej zorganizowany był profesjonalnie, pogoda dopisała a obiekt w Katowicach jest fenomenalny. Jedynym mankamentem była nasza frekwencja. Niestety założenia trenera, aby w każdym meczu uczestniczyły po dwie jedenastki legły w gruzach. Choroba, praca oraz inne (mniej czy bardziej wytłumaczalne) nieobecności spowodowały, że graliśmy jednym składem i to dwa mecze pod rząd, stąd też może i taki wynik pojedynku z Sarnowem. Nie mniej jednak z bardzo dobrej strony w pojedynkach tych pokazał się Darek Mazur, którego naprawdę należy wyróżnić. Zachęcam do treningów naszych zawodników, bo sezon zaczyna zbliżać się coraz bardziej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że będzie to trudna runda, i tylko jeszcze większe zaangażowanie pozwoli nam bardziej optymistycznie patrzeć w przyszłość.