Sensacyjny transfer!

Ciesząc się z ostatniego wygranego meczu z Iskrą Lasowice oraz przygotowując się już do kolejnego topowego spotkania z Unią Strzybnica, możemy pochwalić się naprawdę zaskakującą informacją. Otóż, być może nowym zawodnikiem naszego klubu zostanie już w tym tygodniu Takesure Chinyama, który znany jest przede wszystkim kibicom piłkarskim z występów w ekstraklasowej Legii Warszawa, a ostatnio związany z klubem LZS Piotrówka. Zawodnik ten przeszedł by do nas za zasadzie wypożyczenia. Jest to pierwszy zagraniczny piłkarz który ma możliwość gry w naszym zespole. Jego przyjście wzmocniłoby rywalizację w poczynaniach ofensywnych naszego zespołu. Byłoby również ciekawym posunięciem marketingowym.

Być może okazja do jego występu pojawi się już w najbliższą sobotę w meczu z Unią Strzybnica, na które już teraz wszystkich kibiców zapraszamy.