Wracamy ze zdwojoną siłą!

Dzieje się w naszym klubie i to dużo. Jesteśmy cały czas w trakcie prac w naszym klubie. Montujemy wygrodzenie, ławeczki oraz nowe ogrodzenie. Na nowym ogrodzeniu będą od strony wewnętrznej umieszczone bannery reklamowe, naszych sponsorów i darczyńców. Przeprowadziliśmy małą ofensywę marketingową, więc reklam powinno się trochę pojawić. Z tego miejsca już teraz chciałbym podziękować przedsiębiorczym chłopakom z naszej miejscowości, którzy wspierają nas kupując sprzęt sportowy. I tak ostatnio otrzymaliśmy 10 piłek, meczówek firmy Nike. Wkrótce zawodnicy otrzymają bluzy treningowe, ochraniacze, buty piłkarskie, a bramkarze nowe rękawice. Wielkie, wielkie podziękowania. Dziękuję również wszystkim, którzy pomagają nam w pracach przy klubie. Naprawdę bez Was byłoby ciężko, a już na pewno nie tak wesoło.

Drużyna tymczasem przygotowuje się do najbliższego meczu. Przypomnę, że pierwszym rywalem będzie zespół KSu Piekary Śląskie, a mecz odbędzie się na boisku w Piekarach w najbliższą sobotę o godzinie 17.00. W drugiej rundzie Pucharu Polski spotykamy się z zespołem IV ligowej Dramy Zbrosławice. Mecz odbędzie się u nas o godzinie 17.00 w dniu 04.09.2019r. Już teraz zapraszam na niego nie tylko mieszkańców Hanuska i Boruszowic ale i okolicznych mieszkańców naszej Gminy. Do Boruszowic przyjeżdża czwartoligowiec, a przecież nie często się to zdarza.

Proszę odwiedzajcie nasza stronę internetową oraz Facebooka, na bieżąco pojawiać się będą kolejne ciekawe i ważne informacje.