Zamknięcie okienka transferowego

Miło nam poinformować, że w ostatnim dniu okienka transferowego udało nam się pozyskać jeszcze jednego zawodnika. Paweł Schmidt bo tak nazywa się nasz nowy nabytek trafił do nas na zasadzie transferu definitywnego z Silesii Miechowice, w której grał w przez ostatni rok. Większość czasu Paweł spędził jednak w Gwarku Zabrze, gdzie szlifował swoje umiejętności sportowe. Paweł jest bardzo młodym zawodnikiem – rocznik 2001, jednak w ubiegłym sezonie był podstawowym defensorem zespołu z okręgówki. Może grać na prawej stronie obrony lub jako środkowy obrońca. Wyróżnia się doskonałym wyszkoleniem technicznym oraz grą głową. Pawłowi życzymy samych sukcesów w naszej drużynie. Jest szansa, że zobaczymy go już w środowym pucharowym spotkaniu.

Tym transferem kończymy i zamykamy właściwie naszą kadrę na tę rundę. Piszę właściwie, ponieważ do grona naszej drużyny chce dołączyć jeszcze jeden zawodnik, jednak nie wiem czy uda nam się załatwić pozytywnie jego transfer. Byłby to chyba pierwszy obcokrajowiec występujący w naszej drużynie. Na dzień dzisiejszy nie potrafię powiedzieć, czy uda nam się dokonać transferu oraz jakie są koszty transferu grającego w trzeciej drużynie Szachtara Donieck zawodnika, który pracuje w naszym kraju od czerwca br.