Zwycięstwo z Nitronem

W środowym spotkaniu nasza drużyna pokonała zespół z Krupskiego Młyna 2 do 0. Właściwie od początku meczu mieliśmy przewagę na boisku a nasi rywale nie stworzyli przez całe 90 minut meczu stuprocentowej sytuacji. Na pewno nasza defensywa zagrała dziś bardzo dobrze nie pozwalając rywalom na konstruowanie akcji. Poprawnie w bramce spisywał się Paweł Czierpka, który radził sobie z strzałami z dystansu naszych rywali. Pierwsza bramka wpadła w 35 minucie meczu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ładnym, technicznym strzałem piłkę do bramki pakuje Adam Walek. Wynik ustalił w drugiej połowie w około 60 minucie spotkania Janusz Barański. Ten sam zawodnik miał jeszcze z dwie a nawet trzy sytuacja bramkowe, które niestety nie udało mu się wykorzystać. Swoje sytuacje miał nasz kapitan Krzysiek Sobel, który raz uderzył w poprzeczkę, a raz niemiłosiernie spudłował. Cieszy postawa naszych zawodników i ważne 3 punkty z niewygodnym i trudnym rywalem jakim był i jest zawsze Nitron Kruspki Młyn. Dziękuje kibicom za przybycie na to spotkanie, zapraszam już na kolejny mecz, tym razem w sobotę w Miasteczku Śląskim zagramy z tamtejsza Odrą, mecz rozpocznie się o godzinie 16.30.