Tydzień przygotowań za nami

Nasza drużyna jest po całym tygodniu ciężkich treningów. W poniedziałek i czwartek zespół Olimpii Boruszowice zaliczył dwie jednostki treningowe na sztucznych boiskach w Tarnowskich Górach a w sobotę na stadionie tarnogórskiego Gwarka były przeprowadzone testy wydolnościowe. Następnie na boisku MDK Jordan w Tarnowskich Górach odbyła się gierka. Tym razem zawodnicy zostali podzieleni wiekowo. Drużyna, której kapitanem był Paweł Czierpka wysoko pokonała zespół Darka Mazura. Na listę strzelców w zwycięskim zespole wpisali się Krzysiek Sobel, Karol Ziob, Janusz Barański. Nadchodzący tydzień to ponownie treningi w Tarnowskich Górach lub jeżeli aura będzie niesprzyjająca to w czwartek sali gimnastycznej w Boruszowicach. Frekwencja na treningach jest naprawdę dobra więc nie zepsujmy tego i mobilizujmy się nawzajem żeby dobrze przygotować się do rewanżowej rundy.