Mecz w Lasowicach

W najbliższą sobotę o godzinie 16.00 zagramy w Lasowicach z tamtejszym zespołem Iskry. Choć faworytem spotkania jest z racji zajmowanego miejsca nasz zespół, to jednak na pewno należy się spodziewać trudnego spotkania. Iskra gra niezły futbol, a dodatkowym atutem jest to, że zagrają przed własna publicznością. Trener do dyspozycji będzie miał więcej piłkarzy niż ostatnio. Do składu wraca Kacper Pietrzykowski oraz Paweł Kapica. Raczej nie będzie ryzykować z Januszem Barańskim, który boryka się z drobnym urazem. Fajnie by było zagrać na zero z tyłu i coś strzelić – zgarnąć kolejne trzy punkty. Z takim nastawieniem pojedziemy do Lasowic. Mecz jednak będzie bardzo ciężki. Dlatego tym bardziej, zapraszam naszych kibiców do przyjazdu na to spotkanie i proszę o wsparcie naszego zespołu. Bądźcie z nami!