Sportowa sobota w Boruszowicach

W nadchodzącą sobotę czeka w Boruszowicach na sympatyków piłki nożnej prawdziwie sportowy dzień. Najpierw o godzinie 11.00 nasi Młodzicy Młodsi rocznik 2007 zmierzą się w zaległym spotkaniu z Unią Świerklaniec. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ nasi piłkarze radzą w tych rozgrywkach doskonale, zresztą podobnie jak rok temu. Podopieczni trenera Bartka Opary grają naprawdę dobrą piłkę. Warto przyjść na ten mecz i pokibicować tym chłopakom. Zapraszam więc bardzo serdecznie.

O godzinie 15.00 w sobotę nasza drużyna seniorów w meczu, który zapowiada się na hit kolejki zagra z zespołem Orła Brzeziny Śląskie. To będzie mecz na który się czeka całą rundę. Przyjeżdża rywal, który gra doskonały futbol. Poza tym Orzeł Brzeziny to historia piłki nożnej – śląskiej piłki nożnej. Faworytem tego spotkania będziemy jednak my. Gramy u siebie, gramy co raz lepiej, zajmujemy drugie miejsce w tabeli – to przemawia za tym, że powinniśmy my stawiać warunki w tym spotkaniu.

Czeka nas piekielnie trudne spotkanie z bardzo wymagającym przeciwnikiem, ale właśnie w takich meczach zwycięstwo smakuje najlepiej, choć trzy punkty mają tę samą wagę jak w innych spotkaniach.

Drużyna do meczu przygotowuje się tradycyjnie. Poniedziałek trening, wtorek siłka i sauna, czwartek trening. Trener będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Do składu po kontuzji wraca Paweł Czierpka. Niestety jak pisałem wcześniej przez kilka meczów będziemy musieli radzić sobie bez Michała Kabacińskiego, który jest za granicą.

Mam nadzieję, że przyjdziecie na to spotkanie i będziecie wspierać naszą drużynę. Gwarantuję sporą dawkę emocji i naprawdę dobry mecz. Bądźcie z nami!!!