Zaproszenie na weekend

Bardzo serdecznie zapraszam naszych wspaniałych kibiców na najbliższy mecz o mistrzostwo klasy A. Spotkanie to można z powodzeniem nazwać piłkarskim klasykiem, ponieważ naszym rywalem będzie dobrze nam znany zespół LKSu Żyglin. Mecz pomiędzy naszymi zespołami zawsze stały na bardzo wysokim poziomie sportowym i nie brakowało w nich emocji. Pewnie podobnie będzie w najbliższą sobotę. Nasz najbliższy rywal ograł na bardzo trudnym terenie zespół z Krupskiego Młyna, my natomiast pewnie pokonaliśmy zespół Sokoła Zbrosławice. Skład naszej ekipy powinien być w końcu pełny. Oprócz Bartka i Felka, których kontuzje eliminują jeszcze z gry do składu już na stałe wraca Paweł Czierpka oraz Kamil Olszewski. Trener będzie miał też do dyspozycji Piotrka Rutkę, którego ostatnio zabrakło na meczu a o jego wartości doskonale wiemy wszyscy. Zapraszam więc naszych kibiców na najbliższą sobotę na godzinę 16.30 do Boruszowic. Sportowych emocji w tym meczu na pewno nie zabraknie. Bądźcie z nami!

Gdyby komuś było mało piłki w wydaniu Olimpii to zapraszam również na piątek na godzinę 17.00 na nasze boisko. Nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2007 zagrają mecz z zespołem Diamond Academy. Jak wiemy w swoim pierwszym meczu odnieśli zwycięstwo, wsparcie w najbliższym spotkaniu będzie dla nich ogromnie mobilizujące. Zapraszam wszystkich rodziców oraz kibiców na to spotkanie.